Příměstské tábory

Dinokrokové Hocus a Lotuska si připravili pro děti na prázdninový čas speciální program. V rámci celodenních příměstských táborů, které jsou vedeny pouze v cizím jazyce, si děti osvojí cizí jazyk přirozeným způsobem a stráví čas s společně s ostatními dětmi.

Proč je příměstský tábor tak skvělý?

Jazykový příměstský tábor je určen dětem od 3 do 10 let. Děti prožívají během dne velká dobrodružství a to vše pouze v cizí jazyce. Naučí si zapojit cizí jazyk do běžných situací přirozeně a stráví čas společně s ostatními dětmi venku.

Pořádáme jarní, podzimní i letní příměstské tábory. Trávíme čas s dětmi v prostorách školy i venku. Aktivity volíme podle věku dětí a dle počasí. Chodíme na vycházky, hledáme poklad, hrajeme si hry, vyrábíme, prožíváme dobrodružství v angličtině po celý den!

Aktuální nabídka příměstských táborů

Níže najdete aktuální nabídku příměstských táborů. V případě, že zde žádný termín není, je již plně obsazeno, nebo se právě chystá. Těšíme se na vás.

Kontakt

Máte dotaz ohledně příměstského tábora nebo čehokoliv jiného ve spojitosti s výukou cizích jazyků pro děti? Mrkněte na stránku FAQ – Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy. Pokud zde odpověď nenajdete, zeptejte se nás, zavolejte, napište email, nebo využijte formulář na stránce kontakt.

Kontakt
X