Strollering – závody kočárků 2017 Kunovice, Areál Jízdy Králů

V neděli 23.4.2017 od 14:00 se můžete těšit na závody kočárků také v Kunovicích. Letos se uskuteční v pořadí již 6. ročník, v Kunovicích to bude ovšem velká premiéra.

V roce 2016 se zapojilo 51 měst s celkovým počtem kočárků 1145. Letos se kromě pořádání závodů v České republice, zúčastní také Slovensko a Polsko.

Co jsou celorepublikové závody kočárů?

Zábavně – sportovní akce určená pro rodiny s dětmi, kdy ve stejný den a stejnou hodinu startují závody  na mnoha místech v celé republice.

Maminky nemusíte se obávat, s kočárky se neběhá! Hlavním závodním stylem je rychlá chůze, proto se nemusí bát o bezpečnost Vašich dětí a Vás samotných.

Závodí se na trati o celkové délce 100 kroků.

Registrace na místě je možná od 14:00 do 14:45. Závody začínají v 15:00.

V Kunovicích na Vás čekají celkem 3 hlavní závody:

  1. Závody maminek s kočárkyStrollering
  2. Závody tatínků s kočárky
  3. Závody celých rodin

 

V každé kategorii na první tři nejrychlejší závodníky čeká diplom, dřevěná medaile a pamětní list města Kunovice. A samosebou dárkový balíček od sponzora Hamé.

medailediplom-2

Po skončení hlavních závodů se budou konat dětské závody. Děti budou soutěžit v závodech na dětských odrážedlech a také s dětským kočárkem a panenkou. Myslíme i na děti, které za svou účast obdrží pamětní list maskota Hocuse. Po celou dobu s dětmi bude skotačit maskot Hocus, který si s dětmi i něco vyrobí na památku ve svém hlídacím koutku.

Dále budete mít možnost zasoutěžit si se SVČ Klubkem ze Starého Města, které si kromě soutěží přichystá i zajímavé tvoření. Děti zajisté nadchne skákací hrad, který nám zapůjčí ReMax Plus a též bude k dispozici možnost malování na obličej.
stažený soubor

V další části programu se můžete těšit na ukázku výuky angličtiny metodikou Hocus&Lotus, se studenty, kteří navštěvují kurz 6 měsíců.

Můžete se zapojit do pohybové dílničky (joga pro děti od 3 let a kreativního tance) s paní Markétou Šebestovou.

Svůj um předvedou i děvčata z Aerobiku z Červené cesty, pod vedením slečny Alžběty Havlíčkové.

Hlavním lákadlem ovšem bude soutěž o pololetní kurz angličtiny ve šk. roce 2017/2018, soutěžit mohou všechny děti, které nám nakreslí nebo vymalují obrázek na stánku. Podrobné pravidla soutěže ještě budou včas upřesněny a zveřejněny.

Také myslíme na dospělé, každý, kdo se zúčastní závodů dostane slosovatelný lístek, na závěr akce budeme losovat o věcné ceny, které věnují do soutěže sponzoři.

Máte se na co těšit! Tak neseďte doma a pojďte se bavit! A nezapomeňte si zabalit batoh plný dobré nálady.

Všechny srdečně zve Hocus&Lotus, město Kunovice a SVČ Klubko.

logo-retina-uhhlogo-barva (1) logo průhledné Klubko (1)

X