Lotuska v KovoZoo

Lotuska nezahálela a navštívila v neděli 18.9.2016 akci pro děti a jejich rodiče – Děti a KovoZoo, kterou pořádal REC Group s.r.o ve Starém Městě, v letošním roce už popáté.

dsc_0072

S Lotuskou se tento den setkalo bezmála 2000 návštěvníků, nabídka aktiv byla skutečně velmi pestrá, nabitý celodenní program nabízel skutečně mnoho vyžití pro všechny věkové kategorie. V deset hodin se otevřel areál společnosti pro veřejnost a celým den se nesl v duchu zábavy, odpočinku a skvělé nálady nejen ze strany pořadatelů, ale také ze strany návštěvníků.
Hlavní náplní celého dne bylo týmové tvoření dětí a rodičů a společná výroba zvířátek z kovového odpadu. Celkem se zrodilo přes padesát nových zvířátek. Autoři pěti nejzdařilejších výtvorů byli obdarování věcnými cenami.

dsc_0179dsc_0178dsc_0180

dsc_0181

 

 

 

 

 

Doprovodný program zahrnoval ukázku řemeslné tvorby, country&folk skupinu LOFOŠI, vystoupení dětského pěveckého souboru Dolinečka, jízdu na ponících a nechyběla ani Lotuska s magickou lektorkou. Na pódiu se sešly děti aby prožily jedno dobrodružství v angličtině společně s Hocusem. Na stanovišti u dinokroků si děti vyrobily myšáka, omalovaly obrázek a soutěžily o pololetní kurz anglického jazyka. Tímto gratulujeme naší nové kamarádce a výherkyni soutěže Kateřině z Kroměříže k výhře!

dsc_0149dsc_0089

 

 

 

 

 

 

Lotuska si z tohoto dne odvezla hezké vzpomínky na své nové kamarády ze Starého Města. Podívejte se sami, kolik má nových kamarádů a kolik legrace si užila 🙂

dsc_0041dsc_0026

 

 

 

 

 

 

dsc_0084 dsc_0082

 

 

 

 

 

Tímto se s vámi loučíme a budeme se opět těšit na další setkání!

X