Vánoce s dinokroky v UH

dinochristmas-logo_2014_hocus-and-lotusUž nám pomalinku opadaly všechny listy ze stromů a datum nám neúprosně klepe na dveře se zprávou, že za pár dnů přesně 27.11.2016 přivítáme  1.adventní neděli. A pravý šrumec teprve začíná.  Vytrácí se klidné přípravy na Vánoce, v našich životech opět zaznamenáme hektický čas.

Pojďte se na chvilku zastavit a užít si tento čas v klidu a pohodě, přijměte pozvánku na to, jak si můžete užít čas s těmi nejbližšími a hlavně s vašimi dětmi.

Už tento týden v pátek, 25.11.2016, na většině náměstí se slavnostně rozsvítí stromečky. My nebudeme rozhodně u této příležitosti chybět. Jak na uhersko-hradišském tak i brněnském náměstí se můžete potkat s dinokrokem Hocusem a Lotuskou.

V Technickém muzeu v Brně dne 27.11.2016 od 10 hodin Vás čeká Pohádkový advent a současně i výstava “Dinosauři na řetězu“, což zaujme nejenom děti, ale i jejich rodiče. Bude přichystán zajímavý doprovodný program pro děti a vánoční besídky dětí z kroužku anglického jazyka s Hocusem a Lotuskou.  Můžete se podívat, jak se děti zvládly pod vedením zkušených magických lektorek připravit na vystoupení, pro rodiče, prarodiče, tetičky, strýce a ostatní přátele.

Další pozvánka se týká tentokrát našich kamarádů Hocuse a Lotusky  dětí z Kunovic a Uherského Hradiště, spolu s magickou lektorkou se chystají předvést svou vánoční besídku: divadýlko  a mini-muzikál pro své nejbližší  a to ve středu 21.12.2016 od 16:15 hod v Komunitním centru Beruška. Tímto chceme pozvat všechny děti, jejich kamarády a rodiče! Přijďte za námi 🙂

Těší se na Vás  Hocus&Lotus a magická lektorka Slávka

X